Ana sayfa Teknoloji Donanım&Elektronik Huawei P40 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Huawei P40 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

1160
0

Uzun zamandır merakla beklenen Huawei P40 sızıntıları ortaya çıkmaya başladı. Martta tanıtılması beklenen telefonun Google anlaşmazlıkları ile gelip gelemeyeceği ise meçhul.

Sızdırılan yeni bir render görüntüsü, telefonun net bir görünümünü sunuyor. Arka tarafta sol üst köşe yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumu cihazın en iddalı olacağı yönü.

2020’de gösterilen neredeyse bütün amiral gemileri tarafından P40 sızınıtısındaki gibi ön tarafta ekrana gömülü bir kamera bulunuyor.

Söylentiler arkada ana kamera + ultra geniş kamera ve 3D ToF sensörü olduğunu iddia ediyor. Eğer renderde görüldüğü gibi kameranın altındaki metne bakılırsa, üçüncü kameranın aslında 3D ToF değil 3X Zoom için gerekli olan Telefoto kamera olduğu anlaşılabiliyor.

Hayal kırıklığına uğratan bir gelişme olarak telefon 3,5 mm’lik kulaklık jakını kaybetmiş. Huawei P40, Kirin 990 yonga seti tarafından desteklenecek ve Google servislerinin yerini alan Huawei Mobil Servisler ile Android 10 ile birlikte gelecek.

P40 ve P40 Pro Mart ayında tanıtılacak ve oldukça farklı olmaları bekleniyor. Pro modelinin arkasında iki kamera ve önde kavisli bir ekran olduğu söylentileri var.