Ana sayfa Teknoloji Donanım&Elektronik Samsung Galaxy Note 10 Lite Çalışırken Görüldü!

Samsung Galaxy Note 10 Lite Çalışırken Görüldü!

1298
0

Yaklaşık iki hafta önce, tasarımını ortaya çıkan Samsung Galaxy Note 10 Lite’ın önceki tasarım sızıntılarını destekleyen canlı görüntüleri paylaşıldı.

Resimlerde de görüldüğü gibi, delikli ekrana sahip olacak Note10 Lite’ın ayrıca arka tarafında dikdörtgen bir yükselti içerisinde üçlü bir kamera kurulumuna sahip olduğu da görülüyor. Arka tarafta parmak izi sensörünü göremediğimiz cihazda muhtemelen ekran altı parmak izi sensörü bulunacak.

Galaxy Note10 Lite’ın sağ tarafında ise ses butonları ve güç butonu bulunmakta. Bluetooth 5.1 ile gelmesi beklenen cihazın S-Pen’e sahip olduğu da görülebiliyor.

Samsung cephesinden henüz Galaxy Note10 Lite hakkında resmi bir açıklama yok, ancak geçen haftaki bir sızıntı, Exynos 9810 İşlemci, 6GB RAM ve 128GB depolama alanı içeren teknik özellik sayfasını ortaya çıkarmıştı.

6.7 inç FHD+ AMOLED ekrana sahip olacak Note10 Lite, 25W hızlı şarj desteği ve 4.500 mAh pil ile gelecek. Note 10 Lite’ın ön tarafında ki kamera deliğinde 32MP özçekim kamerası bulunacak. Note 10 Lite arka tarafta 12MP ana kamera, 12MP telefoto ve 12MP ultra geniş açı kameralara ev sahipliği yapacak. 610 Euro gibi bir fiyatla beklenen Note 10 Lite’ın başarılı olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.